В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ВІДРЕМОНТОВАНО ПАМ’ЯТНИК ВОЇНАМ, ЩО ЗАГИНУЛИ У ДРУГІЙ СВІТОВІІЙ ВІЙНІ

Дата: 15.09.2020 11:47

Пам’ятник солдатам Червоної армії, що загинули у боях за Олександрівщину у часи Другої світової війни, було збудовано у 1967 році. Також, тут були перепоховані жертви громадянської війни 1918-1920 років. За словами краєзнавців, монумент є зменшеним прототипом того, що збудований на Саур-Могилі.

Ремонтні роботи були проведені за кошти місцевого бюджету. Було повністю замінено сходи до Вічного вогню та плити, на яких викарбовані імена 259 загиблих воїнів, відремонтовано та пофарбовано монумент.

Прийдешнє покоління з особливою турботою ставиться до пам’яті  про тих, хто ціною власного життя забезпечив свободу і незалежність Батьківщини, хто здолав ненависного ворога та пришвидшив довгоочікувану Перемогу й приніс мир на землі.

Пам’ять про полеглих у боях захисників Вітчизни безсмертна. Віддавати данину пам’яті воїнам-героям та дбати про місця поховання – це найменше, що ми повинні робити в знак пошани їх подвигу.