Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ»

Дата: 03.09.2020 11:19

Відповідно до Закону України “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, з метою проведення перевірки достовірності відомостей, щодо осіб, які претендують на заняття вакантних посад в органах  місцевого самоврядування, статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Шинкаренко Євгена Анатолійовича,  головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Олександрівської селищної ради;

Пашкова Дмитра Олексійовича, провідного спеціаліста управління земельних відносин та агропромислового комплексу  Олександрівської селищної ради.

Заява Шинкаренко Є.А.

Декларація Шинкаренко Є.А.