Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ФАХІВЦЯМИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВЕДЕНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕБІНАР ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

Дата: 31.08.2020 14:25

31 серпня фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели  інформаційний вебінар для осіб з інвалідністю.

Профконсультантка  Вікторія Верещагіна зазначила, що професійній та трудовій реабілітації людей з інвалідністю, наданню їм всебічної допомоги, пошуку роботи та підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці завжди приділялася особлива увага з боку державної служби зайнятості. Не залишилося це питання осторонь і в умовах карантину. Фахівчиня зосередила увагу на питанні забезпечення належних умов праці працівників з інвалідністю.

Присутнім розповіли про роботу Telegram чату «Повір у себе», стан місцевого ринку праці, перспективи працевлаштування та актуальні вакансії.

Усі учасники вебінару отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку.