A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ЗАХОДИ З ПРОФІЛАКТИКИ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ В ШКОЛАХ

Дата: 20.08.2020 09:30
Кількість переглядів: 456

Олександрівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області інформує:

Незабаром початок нового навчального року і вже з 13 серпня фахівцями Олександрівского районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області разом з представниками відділів освіти райдержадміністрації та селищної ради (громади) розпочався комісійний огляд загальноосвітніх навчальних закладів району на предмет визначення ступеню їх готовності до нового навчального року, а також до роботи в умовах адаптивного карантину.

Заходи, спрямовані на запобігання ускладненню епідемічної ситуації в загальноосвітніх навчальних закладах, визначені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 червня 2020 року №42 "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Які ж саме заходи безпеки мають бути передбачені в школах вже з 1 вересня?

- Перший день у школі буде без традиційного свята першого дзвоника, адже відтепер діє обмеження на проведення масових заходів.

- Вхід учнів до школи буде здійснюватись по розробленим маршрутам із задіянням усіх існуючих входів/виходів. Допуск до закладу батьків заборонено.

- На кожному вході мають бути обладнані місця для обробки рук антисептичними засобами, користуватись якими діти мають під наглядом персоналу школи.

- Перед початком роботи буде проводитись температурний скринінг всім працівникам, а учнів мають опитувати щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.

- Усіх працівників закладу необхідно забезпечити 5-денним запасом засобів індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи. Також передбачено проведення інструктажу для працівників щодо правил використання ЗІЗ.

- Учнів захисними масками мають забезпечити батьки. Захисні маски дітьми можуть не використовуватись під час проведення занять у навчальних аудиторіях, а от під час пересування приміщеннями використання масок є обов’язковим.

- Збір використаних ЗІЗ має відбуватись в окремі відповідно промарковані контейнери (урни) з кришками та поліетиленовими пакетами.

- Для полегшення організації двостороннього руху коридорами на підлогах має бути нанесена розмітка. Крім того, необхідне виокремлення зон переміщення для різних вікових груп.

- В школах буде мінімізовано пересування учнів між навчальними кабінетами шляхом проведення занять впродовж дня в одній і тій самій аудиторії. Після кожного заняття необхідне провітрювання приміщення протягом 10 хвилин. Деякі уроки будуть проводитись на відкритому повітрі.

- У санітарних кімнатах потрібно забезпечити наявність рідкого мила, антисептичних засобів та паперових рушників (або електросушарок для рук).

- Після проведення занять у кінці зміни/робочого дня необхідне проведення вологого прибирання із дезінфекцією усіх поверхонь.

- Медичні пункти мають бути забезпечені необхідним обладнанням та медикаментами.

- Необхідно виділити окреме приміщення для тимчасової ізоляції учнів з ознаками гострої респіраторної хвороби.

- Мультипрофільне харчування на період карантину забороняється.

- Відстань між столами має становити не менше 1,5 м, а розміщення за столом – не більше 4 осіб.

- Чергування учнів в обідній залі не дозволяється, а от черговий вчитель має здійснювати заходи для попередження скупчення дітей перед входом до обідньої зали та в ній.

- Буфетна продукція має обов'язково мати індивідуальне пакування.

- В місцях потенційного скупчення (біля лінії роздачі, буфету) має бути нанесене маркування для дотримання дистанції під час перебування у черзі.

- Миття столового посуду, розносів буде здійснюватись з обов’язковою дезінфекцією.

- Столові прибори, розноси не можуть бути у вільному доступі для відвідувачів їдальні.

- Працівники їдальні, які видають страви або здійснюють розрахунок, мають бути забезпечені ЗІЗ.

- До початку роботи всі працівники закладу повинні пройти медичний огляд згідно вимог наказу МОЗ України №280 від 23 червня 2020 року "Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівниками окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб".

- Обов’язковою вимогою є проведення лабораторних досліджень води питної централізованого водопостачання на відповідність вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 по мікробіологічним та санітарно-хімічним показникам.

Дотримання усіх вищезазначених вимог сприятиме запобіганню ускладнення епідемічної ситуації в організованих дитячих колективах.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь