ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ СКАН-КОПІЙ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ

Дата: 23.07.2020 14:00

Пенсійний фонд України проводить масштабну роботу щодо запровадження обліку трудової діяльності працівника в електронній формі.

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) працює дистанційний онлайн-сервіс — “Електронна трудова книжка” та створено функцію “Надання скан-копій трудової книжки”. Скористатись нею можуть як застраховані особи, так і роботодавці. Відсканована трудова книжка може бути подана:

застрахованою особою через персональний кабінет на вебпорталі Пенсійного фонду;

роботодавцем через кабінет страхувальника на вебпорталі Пенсійного фонду;

Скан-копії повинні відповідати наступним технічним вимогам:

Скан-копія повинна бути кольорова;

Необхідно робити скан-копії всіх заповнених сторінок трудової книжки у хронологічному порядку;

Скан-копії мають бути чіткі та відображати всі реквізити документа (назва документа, серійний номер, дата видачі, печатки, підписи, ПІБ власника) та безпосередньо самі записи (рекомендована роздільна здатність при скануванні —300 dpi);

Формат зображення має бути jpg. або pdf.;

Розмір кожного файлу не має перевищувати 1 Мб.

Варто зазначити, що паперова трудова книжка повинна бути оформлена відповідно вимогам Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників від 29.07.1993 №58.