ЖИТЛО ДЛЯ ДІТЕЙ – ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ!

Дата: 17.07.2020 14:31

17 липня поточного року Людмила Борисевич, селищний голова, голова комісії  виконавчого комітету Олександрівської селищної ради щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2020 рік  провела засідання зазначеної комісії, на якій було розглянуто питання стосовно формування потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за напрямами:

- нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків, житла для дитячих будинків сімейного типу, капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, яке перебуває в комунальній власності;

- придбання житла у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла, житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, в тому числі дітей з інвалідністю, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов;

- виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла (далі – грошова компенсація);

- рецензування звітів про оцінку житла, яке придбавається на вторинному ринку;

- розроблення проєктної документації на нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків, на капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу.

За результатами  засідання комісії прийнято рішення стосовно визначення потреби в субвенції за напрямом «виплата грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення з метою придбання житла» та затверджено загальний список дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, для  виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення з метою придбання житла в кількості 7 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.