МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ, ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ПОВЕДІНКИ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ!

Дата: 07.07.2020 12:22

Тривають шкільні канікули та період відпусток. Тому звертаємося до мешканців та гостей Олександрівської об'єднаної територіальної громади з проханням бути обережними та дотримуватись правил безпеки поведінки на водних об’єктах! Не допустіть трагедії в ваших родинах!

Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді.

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є:

• правильний вибір та обладнання місць купання;
  • навчання дорослих і дітей плаванню;
  • суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах;
  • постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

ХОЧЕМО ЩЕ РАЗ НАГАДАТИ ОСНОВНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ, ЯКИХ НЕОБХІДНО ДОТРИМУВАТИСЬ ПРИ ВІДПОЧИНКУ НА ВОДІ:

1. Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки у спеціально відведених місцевими органами виконавчої влади та обладнаних для цього місцях.

2. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.

3. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при швидкості вітру до 10м/сек, температурі води — не нижче +18° С, повітря — не нижче +24° С.

4. Перед купанням рекомендується пройти огляд лікаря.

5. Після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5-2 години.

6. Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води.

7. У воді варто знаходитись не більше 15 хвилин.

8. Після купання не рекомендується приймати сонячні ванни, краще відпочити в тіні.

9. Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.

10. Перед тим, як стрибати у воду, переконайтесь в безпеці дна і достатній глибині водоймища.

11. Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно.

ЗНАННЯ ТА ВИКОНАННЯ ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ - Є ЗАПОРУКОЮ БЕЗПЕКИ ЖИТТЯ, А ТАКОЖ ОТРИМАННЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВІДПОЧИНКУ.

ПРИ ВИНИКНЕННІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ДО СЛУЖБИ ПОРЯТУНКУ ЗА НОМЕРОМ «101»!