ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ФОТО- ТА ВІДЕОРОБІТ В РАМКАХ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА» 2020

Дата: 30.06.2020 12:16

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Моторного транспортного страхового бюро України проводить Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт в рамках проекту «Безпечна країна».

Термін подання та завантаження робіт –  з 01 вересня до 18 жовтня 2020 р.

Положення про конкурс за посиланням

Довідкова інформація за тел: 068-466-43-82, 044-466-67-89.