ПРО ПЕРЕВАГИ НА ОСВІТНІХ ПЛАТФОРМАХ РОЗПОВІЛИ НА ВЕБІНАРІ В ОЛЕКСАНДРІВСЬКОМУ РЦЗ

Дата: 25.06.2020 09:30

24 червня переваги навчання на освітніх онлайн платформах обговорили на вебінарі в Олександрівському районному центрі зайнятості.

«Переваг у онлайн-освіти багато. Согодні кожен може опанувати практично будь-яку навичку: від вишивання крестиком до програмування. Отримання знань стало доступнішим», - розпочала захід фахівчиня Вікторія Верещагіна.

Вона розповіла безробітним про Освітній портал Державної служби зайнятості, перший та найбільший проект безкоштовної освіти в Україні Prometheus, платформу з навчання цифрової грамотності ДІЯ, а також курси, які пропонує через свій веб-сайт Coursera.

«Маючи під рукою смартфон або планшет, можна перетворити на корисний урок поїздку в транспорті, посиденьки з чашкою кави в кав’ярні або «лінивий» вихідний день вдома. Вчитися стало легше і цікавіше», - зазначила Вікторія.

Проведення заходів в такому форматі планується і надалі. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до участі в них та провести свій час на карантинні с користю для себе.