ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА КОНКУРС ПРОЄКТІВ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 16.06.2020 12:05

Працюйте, шукайте, наважуйтеся! Залучайте до роботи заради громади якнайбільше людей, які мають зрозуміти: місцева влада – це ви самі. І вам вирішувати, куди і як витрачати спільний бюджет, будувати добробут та довіру у власному селі чи селищі!

З 1 червня до 1 липня триває прийом заявок на конкурс проектів в рамках громадського бюджету Олександрівської ОТГ. Цього року з місцевого бюджету виділено 150 000 грн для реалізації 10 проєктів, авторами яких стануть мешканці населених пунктів громади.

Як стати учасником?

1. Звернутися за формою заявки до в.о. старости, або відділу економіки селищної ради, або самостійно завантажити тут.
  2. Заповнити заявку, зібрати підписи 20 однодумців та подати їх до селищної ради за адресою смт Олександрівка, вул. Центральна 15 А, в.о. старости свого населеного пункту, на електронну адресу office@oleksandrivka-gromada.gov.ua
  3. Після того, як проектна заявка отримає погодження Координаційної ради, її буде виставлено на голосування.
  4. Далі – фінальне голосування, на якому мешканці самі визначають які проекти будуть реалізовані в їхньому населеному пункті
  5. Проєкти, які наберуть найбільше голосів будуть реалізовані селищною радою спільно за участю її автора.