ПРОТИДІЯ COVID-19 ТРИВАЄ

Дата: 16.06.2020 09:26

Шановні мешканці Олександрівської громади!

Селищна рада звертає особливу увагу щодо дотримання існуючих карантинних обмежень. Карантин все ще триває, хоча із деяким послабленням.

В умовах складної для всіх нас ситуації керівництво громади разом з депутатським корпусом висловлює велику вдячність кожному, хто став активним учасником у боротьбі з пандемією коронавірусу. Ми маємо бути відповідальними, подбати, насамперед, про себе та ближніх, діяти консолідовано та спрямувати зусилля на подолання коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, що до найбільш вразливої категорії належать літні люди, вагітні жінки, особи з хронічними захворюваннями. Не наражайте їх на небезпеку порушенням карантинних обмежень.

Просимо максимально обмежити соціальні контакти. У людних місцях дотримуйтесь правил гігієни, зберігайте дистанцію. Частіше мийте руки. При перших ознаках хвороби телефонуйте сімейному лікарю.

Усі, хто повернувся з-за меж України, обов’язково повинні здійснити самоізоляцію протягом 14 днів і дотримуватись усіх рекомендацій медиків. Пам’ятайте: вимушена самоізоляція – це не вирок.

Спільними зусиллями ми подолаємо це випробування і повернемося до нормального життя.

Зберігайте спокій, читайте тільки перевірені джерела інформації щодо ситуації з COVID-19.

Міцного вам здоров’я! Бережіть себе і своїх близьких!