Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

В ОЛЕКСАНДРІВЦІ РОЗПОВІЛИ ПРО ПОРТФОЛІО КАР’ЄРНОГО ПРОСУВАННЯ

Дата: 12.06.2020 13:51

11 червня  фахівці Олександрівського  районного центру зайнятості провели вебінар  на платформі Zoom для шукачів роботи «Удосконалення власного портфоліо».

Під час заходу  профконсультантка Вікторія Верещагіна пропонували нові підходи в складанні портфоліо безробітних громадян, які б дозволили повністю розкрити потенціал людини, максимального підвищити її ефективніть в персональній та професійної діяльності.

Деякі з учасників вже мали досвід створення власного портфоліо, тому вони поділилися своїми здобутками, розібрали помилки, які було допущено при створені портфоліо, а також дізнались про нові тенденції, про тонкощі оформлення.

Фахівчиня наголосила, що  портфоліо дозволяє роботодавцю легко переглянути рівень підготовки і весь спектр умінь і здібностей кандидата та створює умови для прийняття оптимального кадрового рішення.