ПОПРИ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ МИ ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ ОНЛАЙН

Дата: 03.06.2020 16:49

Фахівці Олександрівського районного центру зайнятості в період карантину продовжують працювати дистанційно. Щоденно кар’єрні радники консультують безробітних про наявні вакансії, надають допомогу в складанні резюме та портфоліо кар’єрного просування, залучають до вебінарів.

Ведеться інформаційна компанія про отримання допомоги по частковому безробіттю. З початку тижня проведено 3 вебінари, 9 скайп-конференцій, понад 50 консультацій в телефонному режимі, засобами Viber та Telegram для роботодавців району. Фахівці інформують про порядок формування пакету документів для отримання фінансової допомоги та процедури його подання до центру зайнятості.

Також продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота із суб’єктами сільського господарства щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Всі найактуальніші події постійно висвітлюються на сторінці facebook Олександрівського районного центру зайнятості