ЛЕГАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА – ЦЕ НАШЕ МАЙБУТНЄ!

Дата: 26.05.2020 13:37

Одним із завдань, які на сьогодні поставлені перед Добропільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області є легалізація заробітної плати.

Заробітна плата, яка виплачується у «конвертах» - це тимчасове благо. Про те, що буде в майбутньому більшість працівників не думають, а роботодавцю це вигідно.

Роботодавець, який ухиляється від сплати податків, безсоромно обкрадає бюджет держави, позбавляючи людей похилого віку пенсій, хворих – лікарняних, а безробітних – грошової допомоги.

Змусити роботодавців чесно платити найманим працівникам зароблені гривні зможуть лише самі працівники. Цей метод на сьогодні є найдієвішим у боротьбі із зарплатами в «конвертах». Перш за все самі громадяни повинні бути зацікавлені в тому, щоб працювати офіційно.

Звертаємо увагу керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців на обов'язковому оформленні трудових відносин із найманими працівниками, на недопущенні виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень. Заробітна плата повинна бути встановлена в розмірі не менше мінімальної, яка на сьогоднішній день складає 4723,00 грн.

Роботодавцям слід пам’ятати,  що легалізація заробітної плати – це надійний засіб залучення висококваліфікованих, порядних, не байдужих до майбутнього країни людей та ефективний спосіб боротьби із конкуренцією на ринку праці.