ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЄВРОПИ

Дата: 15.05.2020 11:31

Шановні жителі Олександрівської громади!

Третя субота травня – День європи в Україні. Україна – єдина держава не член ЄС, у якій це свято відзначається на державному рівні. Сьогодні ми демонструємо, що Україна є невід’ємною частиною великої європейської родини народів. Європа – наш спільний дім, ми поділяємо цінності демократії та поваги до прав людини як основу нашої спільної цивілізації.

Європейський курс України – це незмінна стратегія, мета якої високий рівень життя людей, економічна міць нашої держави та постійна продуктивна взаємодія українців з громадянами інших держав Європейського Союзу!

Переконана, що інтеграція українського суспільства до європейських інституцій забезпечить добробут і процвітання нашого народу.

Вітаю всіх мешканців Олександрівської громади з Днем Європи! Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця.

Миру, добра і злагоди усім нам!

З Днем Європи!

Селищний голова Людмила Борисевич