Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ВІД ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ОТРИМАЛИ 2 СІМ’Ї, В ЯКИХ ВИХОВУЮТЬСЯ ДІТИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Дата: 18.05.2020 11:31

На даний час держава  докладає максимум зусиль  для того, щоб громадяни  України відчували себе соціально захищеними, саме тому 14 травня 2020 року службою у справах дітей відвідані сім`ї,  в яких виховуються діти, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей Олександрівської селищної ОТГ. Всі діти отримали  натуральну допомогу  у вигляді продуктових наборів.

Даний вид допомоги здійснений завдяки субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад Донецької області на надання натуральної допомоги у формі продуктових наборів громадянам із числа вразливих верств населення у 2020 році.

Надана допомога сприятиме підвищенню рівня соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та поліпшенню соціально-психологічного  мікроклімату  у родинах, в яких виховуються  діти  вищевказаної категорії. Важливо, що разом  з наданням натуральної допомоги з батьками та дітьми, які опинилися  у складних життєвих обставинах проведена комплексна профілактично-роз`яснювальна робота  під час якої більш чітко визначені проблеми та потреби які існують в даних сім’ях, намічені шляхи подолання складних життєвих обставин.

Олександрівська селищна об’єднана територіальна громада висловлює вдячність голові облдержадміністрації, керівнику  військово-цивільної адміністрації  за надану  допомогу Олександрівській селищній ОТГ.