В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ПРОВЕДЕНО ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ СІМЕЙ, ЩО ОПИНИЛИСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 14.05.2020 12:06

З метою захисту прав та законних інтересів дітей, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності працівниками служби у справах дітей, центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Олександрівської селищної ради та поліції проведено обстеження умов проживання сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах  смт. Олександрівка.

Під час заходу обстежено умови проживання 4 сімей, в яких виховується 6 дітей. У результаті встановлено, що умови проживання дітей потребують покращення. Батьки не подбали про створення умов для здійснення дітьми гігієнічних процедур та проведення ними дозвілля. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, створення належних умов для проживання дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав.

Також попереджено про відповідальність, яка настає за неналежне виконання батьківських обов’язків.   Для виконання рекомендацій членів рейдової групи родинам надано 2 тижні, після чого буде здійснено повторне обстеження умов проживання дітей у вищезазначених сім’ях.