Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ БІЗНЕС-ГРАНТІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ І РОЗШИРЕННЯ МІКРО-, МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ!

Дата: 22.04.2020 08:46

Максимальна сума одного гранту - до 6,5 тисяч євро у гривневему еквіваленті. Більше чверті грантів будуть спрямовані на розширення сільського господарства, зокрема в секторах виробництва зернових і олійних культур, яловичини і коров'ячого молока, м'яса свійської птиці і яєць, вирощування овочів і фруктів.

Підприємці, які отримають грант, повинні зробити свій внесок в реалізацію бізнес-плану (в грошовій або іншій формі, наприклад, безкоштовного працею, наданням обладнання, приміщення і т.д.) в розмірі не менше 25% від вартості гранту.

Для участі в конкурсі бажаючі повинні:
- заповнити онлайн заявку;
- надати підтвердження постійного місця проживання (паспорт і / або довідку ВПЛ) на територіях Донецької та Луганської областей, контрольованих урядом України, окремих районів і міст Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря;
- надати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду або виписку / витяг реєстрації ТОВ / СХ / СФГ / ПП.

Щоб подати заявку, перейдіть за посиланням

Більше інформації можна отримати, натиснувши тут.

Програма ООН з відновлення та розбудови миру працює за підтримки Європейського Союзу, конкурс бізнес-грантів для створення, відновлення і розширення мікро-, малих і середніх підприємств проводиться на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, і в окремих районах і містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.