ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ З 01.04.2020

Дата: 14.04.2020 12:30

Відповідно до абзацу п’ятого частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» органи Пенсійного фонду починаючи з 2018 року щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсії тим особам, які після призначення (перерахунку) пенсії продовжували працювати та на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули право на проведення перерахунку.

У зв’язку з цим Добропільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області проведено автоматичний перерахунок пенсій з 1 квітня 2020 року.

По м. Добропіллю, Добропільському та Олександрівському районах перерахуванню підлягало 2186 пенсійних справ, з яких по 57 проведено перерахунок пенсії і по стажу і по заробітній платі.

Додаткові витрати на виплату пенсій після перерахунку становлять 70425 грн.

Виплата пенсій за квітень 2020 року здійснюється своєчасно в повному обсязі за встановленими графіками.

Заступник начальника

відділу обслуговування громадян № 1                           КАТЕРИНА ШЕВЕЛЄВА