A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Олександрівська селищна рада
Донецька область, Олександрівський район

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН В ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРОТЯГОМ I КВАРТАЛУ 2020 РОКУ

Дата: 14.04.2020 09:09
Кількість переглядів: 128

Організація роботи зі зверненнями громадян протягом звітного періоду в селищній раді була спрямована на забезпечення виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 108/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень  голови обласної державної адміністрації, селищної ради з питань роботи із зверненнями громадян.

Протягом звітного періоду від мешканців Олександрівської об’єднаної територіальної громади до селищної ради, включаючи і органи влади вищого рівня, надійшло 202 звернення громадян, з них 26 - письмових звернень.

До органів влади вищого рівня від мешканців Олександрівської селищної ради у 1 кварталі надійшло 10 звернень, всі надійшли через Урядову гарячу лінію.

Серед загальної кількості  звернень, які надійшли до селищної ради, 2 колективних.   

Протягом кварталу до селищної ради звернулося 45 громадян з числа  соціально-незахищених верств населення, що складає 22% від загальної кількості. Особлива увага приділялася  вирішенню проблем з якими зверталися громадяни пільгової категорії.

Протягом 1 кварталу громадяни у зверненнях до селищної ради порушили 202 питання. За спектром і характером основні питання, з якими зверталися громадяни, характеризуються таким чином:

- на першому місці  питання аграрної політики і земельних відносин , по цим питанням звернулись 99 мешканців, і складають 49%   від загальної кількості. Жителів району турбували питання виділення земельної частки до 2-х га.

- на другому місці питання соціального захисту населення, звернулось 59 заявників, і складають 29% від загальної кількості звернень, питання надходили стосовно надання матеріальної допомоги на лікування та операційне втручання.

- на третьому місці питання комунального господарства, по цим питанням звернулось 16 мешканців, і складають 8 % від загальної кількості звернень. В основному жителі громади звертались з питанням перерахунку тарифів на теплопостачання.   

        З 202  звернень, задоволено-114, роз’яснено-64, відмовлено-13, переслано за належністю-3,  8 - знаходяться в стадії розгляду.

Проводилась системна робота з контролю за додержанням термінів розгляду звернень. Щомісячно аналізувався стан виконавської дисципліни по роботі із зверненнями громадян

Графіком не були затверджені виїзні прийоми селищного голови в першому кварталі, у зв’язку з тим, що з 05 лютого по 25 лютого проходили виїзні прийоми громадян керівництва селищної ради на території Олександрівської селищної ради «День спілкування з громадою», в 11

 

 

старостинських округах, з 11 березня по 30 березня селищний голова знаходилася у відпустці.        

Відповідно до вимог Указу Президента від 07.02.2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів державного самоврядування» складені графіки особистого та виїзних прийомів та затверджені розпорядженням селищного голови від  04.02.2019 № 29/01-07 .  Графік прийомів громадян керівництвом селищної ради в лютому  розміщений на веб-сайті селищної ради.

На засіданні виконкому селищної ради 19 лютого 2020 року розглядалися підсумки роботи із зверненнями громадян за 2019 рік (рішення виконкому від 19 лютого 2020 року № 22/01-05).

На засіданні комісії виконкому селищної ради з питань розгляду звернень громадян  14 січня 2020 року №1  заслуховувався звіт в.о.  старости сіл Некременського старостинського округу  «Про стан роботи із зверненнями громадян за 2019 рік та виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008».

У 1 кварталі проведено 3 засідання Комісії селищної ради з питань розгляду звернень громадян.

На виконання пункту 3 статті 5 Указу в селищній раді проведено 2 засідання робочої групи  «День контролю», в рамках якого здійснені виїзні перевірки стану виконання доручень керівництвом селищної ради, розглянуто 2 звернення .

        На веб-сайті селищної ради розміщувались графіки особистого, виїзного прийому та прямих ліній , аналітичні довідки про стан роботи із зверненнями громадян, об’яви, повідомлення, звіти про прийоми керівників та інші матеріали.

 

 

 

 

Селищний голова

Олександрівської селищної ради                                                 Л.В. Борисевич


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь