ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 23.03.2020 16:25

ВАШЕ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я – НАЙБІЛЬША ЦІННІСТЬ! Тому під час карантину наполегливо рекомендуємо дотримуватися основних правил:

1. КАРАНТИН – НЕ КАНІКУЛИ!!! Заберіть дітей з вулиці, обмежте їх контакти з однолітками, родичами та домашніми тваринами.
  2. ПОДБАЙТЕ ПРО ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ! Нехай літні сусіди та родичі залишаться вдома: сходіть за продуктами та ліками, оплатіть їм квитанцію.
  3. САМОІЗОЛЯЦІЯ! Якщо є така можливість – залишайтеся сьогодні вдома. Уникайте скупчення людей, проводьте час з родиною, утримайтеся від гостей.
  4. ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ. Мийте руки, використовуйте засоби дезінфекції, носіть захисну маску на вулиці, зберігайте дистанцію – не менше 2 метрів.

Бережіть себе та будьте здорові!

Виконавчий комітет Олександрівської селищної ради