Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

САМОЗАЙНЯТІСТЬ, ЯК ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ БЕЗРОБІТТЯ

Дата: 13.03.2020 15:45

Створення власного бізнесу набуло серед громадян не аби якої популярності. Але більшість людей свої грандіозні плани щодо підприємництва навіть не намагаються втілити в життя з однієї (і основної) причини: відсутність стартового капіталу. У такій ситуації майбутній бізнесмен може розраховувати на допомогу служби зайнятості.
        12 березня в Олександрівському районному центрі зайнятості відбулося засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Члени комісії розглядали можливість надання такої допомоги безробітному Франку Гартман, який виявив бажання займатись підприємницькою діяльністю за напрямком «Продаж м’яса свинини».         Заслухавши захист бізнес-плану претендента, комісія дійшла висновку рекомендувати директору центру зайнятості прийняти позитивне рішення щодо виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Члени комісії оцінювали бізнес-ідею у ракурсі потреб для соціально-економічного розвитку району, цікавилися у безробітного різними організаційними аспектами, що є важливими у започаткуванні майбутнього бізнесу. По завершенню засідання усі члени комісії побажали успіхів майбутньому підприємцю в організації власного бізнесу, постійних клієнтів та розвитку в даному напрямку. Контактна інформація:

84000, Донецька обл., смт.Олександрівка, вул.Олександра Невського, 2

Тел./факс: +38 (06269) 2-15-89