ШКОЛЯРІ ГРОМАДИ ЗМАГАЛИСЯ У МАЙСТЕРНОСТІ ВОЛОДІННЯ СЛОВОМ

Дата: 11.03.2020 10:41

10 березня 2020 року відбувся ІІ (ОТГ) етап конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». Конкурс має за мету виявити та підтримати філологічно обдарованих дітей, формувати особистість, яка має стабільний ораторський потенціал. Важливу роль відіграє також виховання молоді засобами мистецтва художнього слова.

У ІІ відбірковому етапі взяли участь 14 учнів 8-11 класів освітніх закладів громади. Переможцями стали: І місце – Софія Підвишенна (опорний заклад), ІІ місце – Олександра Скворцова (Михайлівський ЗЗСО), ІІІ місце – Лілія Путято (опорний заклад).

Справжньою окрасою заходу став виступ танцювального колективу Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Дар’ї Шамрай та ораторський талант двох головних менторів свята – голови журі Ірини Седлецької та ведучої Анни Дашенко. Так тримати!