РОЗПОЧАЛАСЯ ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ ЩОДО ДЕТІНІЗАЦІЇ РИНКУ ПРАЦІ У БУДІВНИЦТВІ

Дата: 10.03.2020 12:10

На території Олександрівської громади продовжуються заходи щодо детінізації ринку праці та оптимізації визначення процедури розміру заробітної плати у будівельній галузі. Про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин  йшла мова під час зустрічі з працівниками комунального підприємства «ВІДНОВА» та ФОП Володимиром Макаровим. Робочу нараду провів начальник відділу контролю та інспектування, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та військового обліку Олексій Галатенко.

Нагадаємо, стартував перший етап масштабної всеукраїнської кампанії щодо подолання незадекларованої праці у будівельній галузі. Впродовж трьох тижнів в Україні проходитимуть інформаційні заходи, під час яких роботодавцям та працівникам роз’яснюватимуть переваги офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці.