НАЙМОЛОДШИМ ПРО МАЙБУТНЄ

Дата: 05.03.2020 12:13

Сьогодні начальник відділу обслуговування громадян №2 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Марина Козієва  зустрілась з школярами Новостепанівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Олександрівської селищної  ради Донецької області.

Марина Козієва в доступній формі розповіла дітлахам «що таке пенсія»,  в якому віці її призначають, пояснила поняття страхового і трудового стажу, які чинники впливають на розмір пенсії та застерегла учнів від отримання у майбутньому заробітної плати в «конверті».

Начальник відділу ознайомила школярів і з новітніми технологіями Пенсійного фонду та дистанційними формами обслуговування громадян.