Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ЗАБУТИ НЕ МАЄМО ПРАВА. В ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 21.02.2020 11:01

Шість років тому на Майдані розпочалися події, які сколихнули увесь світ – мільйони українців стали за свободу та незалежність своєї країни.

У цей день ми згадуємо тих, хто ціною свого життя змінив нашу свідомість та показав цілому світові справжній український дух патріотизму.

20 лютого поточного року в Олександрівській громаді пройшов цикл заходів вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

«Наші герої не вмирають» - під таким гаслом відбулася акція, що підготували культурно-інформаційний центр та публічна бібліотека. Учасники ознайомилися з трагічними подіями, які відбулися з листопада 2013 та тривали по лютий 2014 року у місті Київ, вшанували пам’ять героїв Небесної соті та сформували ціннісне ставлення до України, прав та свобод людини.

Молоде покоління своїми руками зробили паперових ангелів, які символізують пам’ять про загиблих.

У Петрівському Другому будинку дозвілля проведена історична година «Гідність, відвага, сила духу». Учні Петрівського закладу освіти ознайомили з  хронологією подій того періоду. Бібліотекарка підготувала та оформила тематичний стенд «Герої не вмирають».

Відкрита виховна година «Ангели пам’яті» пройшла у Високопільському закладі культури. Захід підготував класний керівник 10 класу С.В. Рижов.

Сільський бібліотекар Світлана Ляшенко презентувала виставку літератури, присвячену подвигу учасників Революції гідності.

У всіх закладах культури присутні вшанували хвилиною мовчання захисників України, віддавши свої життя заради мирного майбутнього рідної країни.