Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

У МИХАЙЛІВЦІ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ МЕШКАНЦІВ З СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ

Дата: 18.02.2020 11:07

Мешканці Михайлівського старостинського округу зустрілися з очільницею громади під час публічного звіту глови про роботу селищної ради та її виконавчих органів за 2019 рік.

На зустріч з керівництвом селищної ради, яка відбулась у приміщенні Михайлівської школи, прийшли понад 70 жителів округу. У спілкуванні з мешканцями активну участь взяли в.о. старости Олександр Кононенко та місцевий депутат Володимир Новосьолов.

Людмила Борисевич під час звіту акцентувала увагу на формуванні дохідної частини бюджету громади, зокрема надходжень зі старостинського округу. Детально проаналізували видаткову частину селищної казни, левову долю якої направляється на потреби закладів освіти.

В минулому році територія Михайлівського старостинського округу зазнала позитивних змін: тут була збудована сучасна амбулаторія сімейної медицини з благоустроєм та озелененням прилеглої териорії, футбольний майданчик зі штучним покриттям, покращено умови у закладі загальної середньої освіти.

Серед питань, які піднімали жителі округу під час зустрічі – оформлення земельних ділянок, питаня соціального захисту населення.