В МИРНІЙ ДОЛИНІ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ОБ’ЄДНУЄ МЕШКАНЦІВ

Дата: 31.01.2020 08:38

В селі Мирна Долина активно працює молодіжний центр – тут організовано гуртки декоративно-ужиткового мистецтва, працює тренажерна зала, проходять масові заходи для учнівської молоді та людей старшого віку.

За словами Тетяни Варєнікової, керівника молодіжного центру, комфортні умови та сучасне обладнання дозволило зібрати у центрі все село – від мала до велика. Дівчата відвідують фітнес та заняття з аеробіки, діти займаються рукоділлям та переглядають мультфільми, молодь працює на комп’ютерах, спілкуються в неформальному середовищі. Нещодавно тут відбувся тренінг з проектного менеджменту та бізнес-планування для мешканців Мирнодолинського старостинського округу.

«Вдома сім’я, господарство -  справ багато, але приходячи до тренажерної зали я відпочиваю морально, - говорить Анна Павкович, мешканка села Новознаменівка. – З дівчатами вже помітили, що покращилась фізична форма та загальне самопочуття. Тут ми можемо поспілкуватися, обмінятися думками, з користю провести вільний час».