В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ТРИВАЄ ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ ЩОДО ДЕТІНІЗАЦІЇ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 30.01.2020 10:41

В рамках заходів щодо детінізації зайнятості 28 січня фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели сумісний захід  із суб`єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі стосовно виконання доручення прем’єр-міністра України щодо додержання законодавства про працю та зайнятість населення.

Захід відбувся за участю представників Олександрівського відділення Добропільського ОДПІ, управління пенсійного фонду України в Олександрівському районі, відповідальної особи за дотримання трудового законодавства  Олександрівської ОТГ, комунальної установи Олександрівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти.

Результатом заходу стало прийняття рішення щодо об’єднання зусиль інспекторів Держпрацi з підрозділами місцевої державної адміністрації, органів місцевого самоврядування для проведення інформаційних заходів із суб’єктами господарювання щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, а також висвітлення проведених заходів на інтернет-ресурсах управлінь та  засобах масової інформації. Під час заходу спеціаліст державної служби Олександрівської ОТГ Олексій Галатенко запропонував  всім роботодавцям Олександрівського району оформити трудові договори з усіма найманими працівниками задля уникнення фінансової відповідальності, передбаченої ст. 265 КЗППУ.