УЧАСНИКИ ХОРЕОГРАФІЧНОГО КОЛЕКТИВУ «ДИТЯЧИЙ ЕКСПРЕС» ЗДОБУЛИ ПЕРШІСТЬ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 18.12.2019 10:24

Зірочки Олександрівської громади зайняли призові місця в обласному чемпіонаті танцю «Першість Донецької області», який відбувся 15 грудня у Покровську. Вихованці хореографічного колективу «Дитячий експрес» центру дитячої та юнацької творчості (керівник гуртків Дар'я Шамрай) посіли два перших місця з хореографічними постановами «Хіп-хоп» (дует Євгенії Богатир та Марії Назаренко) та «Модерн. Почуття» (старша група). Це зовсім протилежні композиції, які підкорили своєю чуйністю, красою та емоційністю журі конкурсу.

Друге місце з не менш захоплюючим танцем «Рок-н-рол отримали учасники старшої групи ЦДЮТ.

Діти щасливі, з грамотами, медалями та з порцією нового натхнення повернулися додому. Надалі їх чекають виснажливі години тренувань у танцювальному залі, щоб через деякий час вийти на сцену і знову підкорити серця глядачів.