Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ»

Дата: 11.12.2019 09:43

Відповідно до Закону України “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, з метою проведення перевірки достовірності відомостей, щодо осіб, які претендують на заняття вакантних посад в органах  місцевого самоврядування, статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Кириченко Ірини Анатоліївни, провідного спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Олександрівської  селищної ради; Ткача Олексія Дмитровича, головного спеціаліста - енергоменеджера відділу містобудування, архітектури, житлово - комунального господарства та комунального майна.

Заява Кириченко І.А.

Декларація Кириченко І.А.