СОЦІАЛЬНІ СЛУЖБИ БУДУЮТЬ ПАРТНЕРСЬКУ СПІВПРАЦЮ З ЦЕНТРОМ ПРОБАЦІЇ

Дата: 10.12.2019 14:28

Робоча зустріч представників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександрівської селищної ради, Олександрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Олександрівського районного сектору Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області відбулась 10 грудня.

В ході наради було розглянуто питання щодо виконання Меморандуму про співпрацю ЦСССДМ та «Центру пробації» з метою взаємодії у сфері соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, соціальної адаптації та соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Було вирішено продовжувати діяти на засадах партнерства узгодженості дій та взаємодопомоги виконуючи умови Меморандуму.