ШКОЛЯРІ ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ ОБРАЛИ ГОЛОВУ САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 18.11.2019 13:17

На базі школи мистецтв  15 листопада відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування «Учнівська ліга» з метою вибору нового Голови Ради учнівського самоврядування.

З усіх куточків громади з’їхалися лідеришкільного самоврядування, які є членами Учнівської Ліги Центру дитячої та юнацької творчості.
Боротьба була чесною та цікавою для виборців. Кандидати познайомили колегію виборців з власними передвиборчими програмами, презентували власний досвід з організації самоврядування на рівні шкіл. Усі бажаючі могли ставити запитання кожному кандидату щодо бачення ними майбутнього нашої малої Батьківщини – Олександрівщини.

За результатами виборів Головою Ради учнівського самоврядування селищної ради став учень Новоолександрівського НВК Володимир Мороз, за якого проголосували більшість присутніх.

Привітала з новою посадою хлопця директор ЦДЮТ Анна Дашенко, побажавши плідної роботи, натхнення та завжди з відповідальністю нести звання почесного представника учнівської молоді Олександрівської громади.