З 90-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ ПРИВІТАЛИ МЕШКАНЦЯ СЕЛА РОЗДОЛЛЯ

Дата: 01.11.2019 14:47

Сорокін Іван Михайлович, мешканець села Роздолля відзначив 90-річний ювілей. Від імені селищної ради зі святом ювіляра привітав заступник селищного голови Сергій Марич.

Іван Михайлович – корінний житель села, тудова діяльність пройшла у колгоспі «Рассвет», де він працював прорабом. А вже коли вийшов на пенсію, брав участь у будівництві Новостепанівського навчально-виховного комплексу.

Спогади про молодість пов’язані зі службою в армії – чотири з половиною роки відслужив у військах  протиповітряної оборони.

Пам’ятає Іван Михайлович роки розквіту колгоспу, коли розвивалося тваринництво та рослинництво. Від імені колгоспу його делегували у Вінницьку область із важливим завданням: запросити жити та працювати до колгоспу, залучити нові кадри. Завдання було виконано – дві сім’ї приїхали до Беззаботівської сільської ради та залишилися тут.

Живе ювіляр оточений піклуванням і турботою – з сином та невісткою. Син також працює на землі, продовжив справу батька.

Батько Івана Михайловича теж був довгожитель – пішов із життя на 100-му році. На питання, у чому секрет довгожительства, ювіляр пожимає плечима – менше шкідливих звичок та почуття гумору. Без жартів та посмішки Івана Михайловича не уявляють його близькі – він завжди з позитивом.

Всією громадою вітаємо Івана Михайловича, зичимо здоров’я та родинного затишку!