ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ОТГ ПРОДОВЖУЄ УЧАСТЬ В ПРОЕКТІ «ПІДТРИМКА АГРАРНОГО І СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ»

Дата: 24.10.2019 09:54

Олександрівська громада стала учасницею Форуму з питань сталого управління земельними ресурсами громад, який відбувся 22 жовтня у місті Києві. У заході взяли участь 81 громада-учасниця Програми місцевого системного розвитку, експерти, представники органів державної влади та міжнародної спільноти. Олександрівську ОТГ представили заступник селищного голови Сергій Марич та начальник управління земельних відносин та АПК Володимир Кисловський.

В зустрічі взяли участь міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов та директор місії USAID в Україні та Білорусії Сюзан Косінскі Фрітц.

Під час Форуму представили результати Програми місцевого системного розвитку. Розглянули подальші кроки щодо залучення об’єднаних територіальних громад України до прозорого і ефективного управління земельними ресурсами, що забезпечує сталий місцевий розвиток на основі використання ГІС.

В форматі діалогу обговорили  реалізацію земельної реформи та прийняття і впровадження земельного законодавства.

За словами начальника управління земельних відносин та АПК селищної ради Володимира Кисловського, даний проект відкрив для громади можливості для більш ефективного управління земельними ресурсами, а подібні форуми та зустрічі дають можливість спілкуватися з колегами та фахівцями різних рівнів, дізнаватися новини в земельному законодавстві.