ЗІ СВЯТОМ ПЕРШОГО ДЗВОНИКА!

Дата: 02.09.2019 10:10

Дорогі учні, педагоги, батьки!

Я щиро вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з Вас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням — до своєї другої домівки — до  школи.

Саме в День Знань ми з особливим теплом згадуємо своїх вчителів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями!

Усім, хто в цей День прийде до закладу освіти  здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з педагогами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.

А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

З повагою, Олександрівський селищний голова

Людмила Борисевич