ЗА КОШТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ ПРИДБАНО МУЗИЧНУ АПАРАТУРУ ДЛЯ БЕЗЗАБОТІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ

Дата: 22.08.2019 14:47

У заклад культури Беззаботівського старостинського округу придбано музичну апаратуру. Це стало можливим завдяки участі ініціативної групи села у конкурсі проектів бюджету участі, який відбувся у березні цього року. Зібрала активістів навколо проблеми та захищала проект завідуюча закладом Ірина Мукоїда.

«В Беззаботівському старостинському окрузі є творчий колектив «Світанок», але регулярно проводити заходи, залучати різні верстви населення до нашої роботи нам не дозволяла застаріла матеріально-технічна база, - розповідає Ірина Мукоїда. – Ми не мали змоги повноцінно проводити заняття вокального та танцювального гуртків, розвивати нашу талановиту молодь. Саме тому виникла ідея згуртуватися навколо цього проекту та реалізувати його».

Співочий колектив «Світанок» - активний учасник загальногромадських концертних заходів, і придбання музичної апаратури дозволилоа підтримати творчий потенціал учасників художньої самодіяльності закладу. Сьогодні у селі проходять розважальні заходи за участю дітей та дорослих, наявність техніки дозволяє проводити свята в залежності від потреб мешканців.