ЗАВЕРШИВСЯ ЗИМОВИЙ ТУРНІР З ФУТЗАЛУ НА КУБОК СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 26.02.2019 10:53

Фінальні ігри зимового турніру на кубок селищного голови відбулись 24 лютого. Турнір тривав майже два місяці – протягом січня та лютого 2019 року, в ньому взяли участь шість команд Олександрівської об’єднаної територіальної громади: «Алекс» (Олександрівська ОТГ), «Хлібороб» (ООО Лощанське), «Ніка» (Петрівський Другий старостинський округ), «Доманський» (смт Олександрівка), «Ветерани» та «МЧС» (збірна команда відділення поліції та ДСНС).

За результатами змагань кубок селищного голови виборола команда «Алекс», другими стали футболісти «Хлібороба», третє місце посіла команда «Доманський». Кращим гравцем турніру визначено Сергія Гаврика (команда «Алекс»), кращим воротарем- Андрія Грязнова (команда «НІКА»).