Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Дата: 15.02.2019 15:57

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівської селищної ради Донецької області  здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги та надають послуги на території Олександрівської Об’єднаної Територіальної Громади і 5 селищних рад, що входять до складу Олександрівського району.

У територіальному центрі функціонують 2 структурні підрозділи:

- відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення стаціонарного догляду для постійного проживання,

Відділення соціальної допомоги вдома надає соціальні послуги  одиноким громадянам, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, а саме:

• похилого віку;
  • інвалідів (які досягли 18-ти річного віку);
  • хворих (з числа одиноких осіб працездатного віку), але не тих, які потребують цілодобового стороннього догляду.

У відділенні працює 24 соціальних робітника, які надають 19 видів соціальних послуг: придбання та доставка продуктів харчування, промислових товарів та медикаментів, оплата комунальних платежів, прибирання житлового приміщення, піднесення води, вугілля, дров та інші.

Відділення стаціонарного догляду для постійного проживання  знаходиться за адресою с.Очеретине, вул.. Миру, 1. Мешканці відділення перебувають на повному державному утриманні та забезпечуються житлом, одягом, раціональним чотириразовим харчуванням, цілодобовим медичним  та комунально-побутовим обслуговуванням. Одиноким пенсіонерам пенсія виплачується у встановленому законодавством порядку. Громадяни, які уклали договір довічного утримання (догляду), до відділення стаціонарного догляду не приймаються.

За детальною інформацією звертатись за адресою: площа Олександра Невського, 3. Телефон: 2-10-45