ПЕРЕВАГИ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ЯК ШЛЯХ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ ОБГОВОРИЛИ ПІД ЧАС ТРЕНІНГУ У ОЛЕКСАНДРІВЦІ

Дата: 23.01.2019 09:11

Олександрівська громада працює над створенням важливого робочого документу – Стратегії соціально-економічного розвитку. Професійну методичну та практичну допомогу в цьому процесі ОТГ надасть Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС),  створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Оволодіти основними навичками, необхідними для початку роботи з розробки стратегічного плану розвитку об'єднаної громади допоміг Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького ЦРМС під час семінару-тренінгу. На навчанні були присутні керівництво громади, в.о. старост, начальники структурних підрозділів селищної ради.

Під час семінару учасники робочої групи ознайомилися з процесом стратегічного планування та намітили першочергові кроки: вивчення соціологічної думки  через анкетування серед мешканців та представників бізнесу.