ПОРУШНИКІВ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ ЧЕКАЄ АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Дата: 08.11.2017 13:26

Працівниками апарату та виконкому Олександрівської селищної ради проводяться обстеження території громади на виявлення порушень правил благоустрою. Сьогодні були виявлені несанкціоновані сміттєзвалища за відділом ДСНС, куди недобросовісні громадяни викидають тверді побутові відходи. Порушники отримали попередження щодо наведення порядку, і у разі бездіяльності будуть притягнені до адміністративної відповідальності.

Найчастіші порушення, що трапляються – несанкціоновані сміттєзвалища в балках та лісосмугах, розташування будматеріалів на придомових територіях. Мешканці селищної ради не укладають договори з вивезення твердих побутових відходів, і продовжують самовільно викидати сміття.

Вкотре звертаємося до мешканців громади звернути увагу на проблеми забруднення навколишнього середовища, проявляти громадську свідомість та особисту відповідальність.

Виконком Олександрівської селищної ради