f1a623ac

Дата: 19.01.2018 13:04

Олександрівська селищна рада постійно контролює поточний стан робіт щодо відновлення автомобільного мосту,  що знаходиться на дорозі загального користування місцевого значення Олександрівка – Краматорськ. Структурний підрозділ «Покровська дистанція колії» надіслав відповідь на запит селищної ради щодо строків та етапів проведення ремонтних робіт.

Як повідомляє головний інженер А.В. Дерновий структурного підрозділу «Покровська дистанція колії», станом на 17.01.2018 року виконуються останні коригувальні роботи з експертизи проекту капітального ремонту шляхопроводу. Після отримання на руки висновку експертної організації, проект буде внесений до тендерної системи «Прозоро» для пошуку підрядної організації, що здатна виконувати усі капітальні роботи, передбачені розробленим проектом.  Орієнтовано виконання робіт заплановано на другий квартал 2018 року.