ПРОГРАМА НАДАННЯ БІЗНЕС-ГРАНТІВ

Дата: 22.05.2018 11:09

Данська Рада у справах Біженців (DanishRefugeeCouncil) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SwissAgencyforDevelopmentandCooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (DepartmentforInternationalDevelopment /DFID) розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні, які потребують допомоги для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу.

Головна ціль програми: надання можливостей для відновлення/стабілізації джерела коштів для існування та досягнення довгострокових рішень для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, шляхом надання благодійної допомоги на початок нового та відновлення або розширення існуючого власного мікробізнесу.

Учасники програми: ВПО з районів з нестабільною політичною і військовою ситуацією, а також жителі, що зареєстровані та проживають на території Донецької області,  які постраждали від конфлікту в Україні.

Програма передбачає надання 600 бізнес-грантів у розмірі від 300 до 1000 доларів США, в залежності від індивідуальних потреб, на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу

Більш детальна інформація за наступним посиланням: http://lap.drc.ngo/title/micro

Подати заявку можна за посиланням: http://lap.drc.ngo/form/micro