Про перевірку кандидатів на заміщення вакантних посад Олександрівської селищної ради 27.11.2018 року

Дата: 01.12.2018 16:55

На виконання вимог  статті 2 Закону України «Про очищення влади», стосовно посадових та службових осіб (крім виборних посад) органів місцевого самоврядування в Олександрівській селищній раді здійснюються заходи з очищення влади (люстрації).

Відповідно до пункту 9 статті 5 Закону України «Про очищення влади», інформація про початок проходження перевірки особою та копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) розміщуються протягом трьох днів після одержання заяви на офіційному веб - сайті органу, до повноважень якого належить звільнення з посади особи, стосовно якої здійснюється перевірка.

Відповідно до пункту 8 Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, після прийняття рішення Національним агентством з питань запобігання корупції про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подаються шляхом заповнення на офіційному веб - сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством.

Провести перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» (далі – перевірка), стосовно:

• Сорочиної Віталіни Сергіївни, кандидата на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору організаційної та кадрової роботи Олександрівської селищної ради;

• Осадчого Андрія Григоровича, кандидата на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – еколога відділу з питань контролю та інспектування, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та військового обліку Олександрівської селищної ради;

Інформація про Сорочину Віталіну Сергіївну

Заява Сорочиної Віталіни Сергіївни