«Наш подарунок людям-пісня»

1. Селище міського типу Олександрівка, Олександрівський район , Донецька область, вул. Шкільна, будинок 16. Кучеренко Олександр.

Контактні телефони: +38(099)0952023453, +38(099)0969384,  (0269)2-17-17

kna2013@meta.ua

1. Вокальний гурт «Гармонія».
  2. Гурт поки не є партнером проекту «Активні громадяни».
  3. Назва проекту - «Наш подарунок людям-пісня».
  4. Метою проекту є покращення культурного дозвілля різних верств населення шляхом проведення безкоштовних соціально спрямованих та благодійних вокальних концертів на території громади та за її межами, в військових частинах, домах людей похилого віку, селах.
  5. Партнером проекту виступає Олександрівська об’єднана територіальна громада (Олександрівська ОТГ)*. Яка погодилась надати партнерську та матеріальну підтримку.
  6. Цільовою аудиторією проекту  є населення громади різної вікової категорії та соціального статусу. Це  молодіжна аудиторія 16-25 років, сімейна 25-35 років, зріла 35-55 років та люди поважного віку від 55 років.
  7. Вокальний гурт «Гармонія» досить відомий не тільки в Олександрівській ОТГ, але і далеко за її межами. В його складі співають такі талановиті солісти, як Світлана Гасіца, Тетяна Коваленко, Юлія Салюк, Олександр Кучеренко, Гарбузова Любов, Солонець Галина, Ніколенко Катерина. Унікальність цього гурту в тому, що вокалісти дарують свої чудові пісні мешканцям громади та сусідніх сіл, долаючи соціальну ізоляцію останніх;  воїнам АТО, наповнюючи патріотизмом їхні серця; людям похилого віку, підіймаючи їм настрій та надаючи наснагу до життя -  не потребуючі нічого натомість. Гурт в своєму репертуарі має велику кількість пісень, достатньо солістів і дуетів для проведення сольних концертів, але не має власної апаратури. Тому, реалізація даного проекту дозволить:
  •  вирішити проблему запису фонограм для роботи в несприятливих погодних умовах;
  • вирішити проблему організації сольних благодійних концертів в парках селища;
  • вирішити проблему організації фестивалів, конкурсів, ярмарків, виставок на території громади, з залученням інших колективів, сприяючи розвитку туризму;
  • вирішити проблему виїзних концертів;
  • надасть змогу виявляти нові таланти та залучати молодь.

Це наша перша участь в подібному проекті, але ми сподіваємось на отримання позитивного результату.

* Створена : 29 квітня 2018 року (Постанова ЦВК) Кількість рад, що об'єдналися: 11 Площа об'єднаної територіальної громади: 732.95 км 2Чисельність населення громади: 13628 чол.

1. Реалізацію проекту планується провести в декілька етапів. Підготовчого, який триватиме з лютого по березень 2019 року. Цей час буде витрачений на  отримання концертного обладнання, проведення репетицій, запис фонограм, оповіщення про захід партнерів і глядачів. Та основного,  який триватиме з березня по липень 2019 року . В цей час буде проведена  низка концертів, присвячених державним святам, таким, як:
  1. Міжнароний жіночий день (безкоштовний концерт відбудеться на сцені Олександрівського центрального парку. Будуть запрошені жінки, що внесли вагомий вклад в розвиток громади, жінки-інваліди, жінки поважного віку, а також всі бажаючі жителі та гості селища. Дата проведення – 8 березня 2019 року.
  2. День перемоги у другій світовій війні  планується відзначити 9 травня виїзним концертом  в Будинку для літніх людей  с. Очеретино,  Олександрівської громади.
  3. День конституції  України 24 червня буде відзначений виїзним концертом у військовій частині для воїнів АТО.
  1. Реалізація проекту матиме позитивний вплив  на розвиток громади. А саме: сприятиме її творчому та культурному  розвитку; подоланню соціальної ізоляції та поліпшенню якості життя в сільській місцевості; розвитку туризму; поліпшенню матеріально-технічної бази громади, підвищенню рівня життя. Надасть добру можливість для міжособистого спілкування мешканців, збагатить репертуар творчих колективів району та підвищить рівень їх виконавської майстерності.
  2. Культура має бути доступною для всіх, тому найважливішим результатом проекту є його соціальна спрямованість та збільшення можливостей донести її найкращу сторону, за допомогою пісні, до більш вразливих верств населення.
  3. Просування проекту відбудеться за допомогою підтримки  Олександрівської ОТГ,  засобів масової інформації, створення  та участі у відкритих групах в соціальних мережах, розклейки афіш.
  4. Короткостроковими результатами проекту є можливість самореалізації гурту «Гармонія» завдяки отриманню край необхідної апаратури для організації концертів. Проведення виїзних соціально орієнтованих концертів.

Довгостроковими результатами є розширення репертуару гурту, підвищення рівня майстерності, залучення та розвиток нових талантів. Участь в конкурсах і фестивалях за межами області, та, навіть, країни.

1.  Бюджет проекту передбачає власні грошові та не грошові  внески, спів фінансування партнеру –  Олександрівської ОТГ, кошти від отримання гранту.

До власних  не грошових внесків можна віднести працю учасників гурту.

До власних грошових внесків відноситься:

1. Концертні костюми 20*2550 = 51000 грн.
  2. Фотокамера -8000 грн.

Спів фінансування партнеру –  Олександрівської ОТГ в розмірі 13 777 грн. планується витратити на придбання Мультимедійного Ноутбуку Lenovo IdeaPad 320-15ISK (80XH00E4RA)  для проведення репетицій, концертів та запису фонограм.

Необхідні кошти  гранту, які будуть спрямовані на придбання концертної апаратури:

Назва

Кількість