Музика єднає всіх!

1. Мукоїда Ірина Сергіївна, 095-125-25-15

2. Беззаботівський старостинський округ

3. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"? - ні

4. Назва проекту – Музика єднає всіх!

5. Мета проекту - Створення необхідних умов для творчого розвитку, навчання, виховання та змістовного дозвілля молодого покоління та мешканців старостинського округу, шляхом забезпечення Беззаботівського клубу необхідним музичним обладнанням

6. Хто є партнерами проекту? Олександрівська селищна рада
7. Хто є цільовою аудиторією проекту?- мешканці старостинського округу

8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі? -        На території старостинського округу проживає 755 чоловік , із них 123дитини . Основною проблемою в організації виховних заходів , проведення громадських заходів є відсутність відповідної музичної апаратури, яка необхідна для проведення концертів, спортивних змагань, дитячих конкурсів тощо. Для озвучування  використовує музичну апаратуру 1991 року випуску, яка вже багато разів ремонтувалась, якість і потужність звуку низькі. На сьогоднішній день запчастини для цієї апаратури знайти неможливо. За власні кошти придбати апаратуру не маємо можливості.

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту-
Для кожного з заходів / компонентів проекту, вкажіть: а) приблизні дати (місяці) запровадження, б) кількість учасників та їх категорії (напр. 100 студентів університету
X, 5 представників міської ради Y), в) необхідні ресурси: придбання  музичної звуко-підсилювальної апаратури

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади? - Придбання музичної звукопідсилювальної апаратури (колонки, підсилювач звуку, мікшерний пульт, мікрофони, мікрофонні стойки, ), що дасть змогу розкрити творчі здібності і таланти дітей та молоді , забезпечити якісне проведення виховних заходів, організацію змістовного дозвілля учнів та мешканців старостинського округу
11.
 Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту - Розкриття творчих здібностей і талантів  учнів Новостепанівського НВК, вокального ансамблю «Світанок», мешканців громади; забезпечення якісного проведення виховних заходів НВК, культурно-масової роботи; організація змістовного дозвілля учнів, їх батьків, мешканців старостинського округу; розширення спектру естетичних послуг для творчих дітей закладу; зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.
 Стаття витрат
колонки -20000грн (2 шт), підсилювач звуку – 4000грн., мікшерний пульт – 20000грн, мікрофони – 8000грн (4 шт), ноутбук – 8000грн (1шт)