Музична капель

Боцокіна Оксана Сергіївна

Телефон *

Мета проекту *

Сприяння культурному розвитку аматорського та професійного музичного мистецтва,поширення національного культурного спадку.Покращення якості життя мешканців громади.

Хто є партнерами проекту?

Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті

Олександрівська ОТГ

Хто є цільовою аудиторією проекту? *

Діти дошкільного та шкільного віку,молодь,пенсіонери,всі мешканці громади.

Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі? *

На території Петрівського Другого старостинського округу знаходиться будинок культури,в якому діють два танцювальних колектива "Перлина" та "Талісман",два вокальних колектива "Сузір'я" і "Квартет".Музична апаратура,на якій працюють наші аматори вже дуже стара та неякісна.Часто виходить з ладу під час концертів та урочистих заходів,що саме неприємне під час гастролів до других будинків культури нашої громади,тому було прийняте рішення ініціювати даний проект і закупити нову музичну апаратуру для наших аматорів.

Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

Короткострокові результати проекту-у першому півріччі 2019 року придбання апаратури,довгостроковий результат- з другого півріччя 2019 року провести гастрольний тур по всім будинкам культури Олександрівської ОТГ і виступити на ярмарку присвяченому Дню селища Олександрівки .

Перерахуйте заплановані заходи проекту *

За кошти проекту планується придбати акустичні колонки,радіо мікрофони,підсилювач звуку,недбук.

Яким чином даний проект вплине на розвиток громади? *

Реалізація даного проекту надасть більше можливості для розвитку та пропаганди аматорського,професійного музичного мистецтва,надасть більше можливостей розкрити творчій потенціал молоді та дорослого населення,які беруть активну участь у творчій самодіяльності.Даний проект буде сприяти розвитку українського народного та естрадного мистецтва на території громади.

Як саме ви будете просувати проект *

(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та ін.)

Проект будемо просувати через засоби масової інформації,через офіційний сайт громади,а також через партнерів та громадскість.

Яким чином можна оцінити результати роботи проекту? *

Провести опитування мешканців сіл громади,зробити фото,відеофіксації реалізованого проекту та фото,відеофіксації концертів.

Орієнтовний бюджет, що плануєте придбати (технічні засоби, обладнання, канцелярія тощо)? Загальна сума витрат за проектом *

підсилювач звуку- 20тис.грн два радіомікрофона-3 тис.грн нетбук-7тис.грн акустичні колонки-20тис.грн