«Міні-кінотеатр,як центр організації дозвілля молоді»

1. Середич Олександр Васильович, село Некременне вул.Дівиченка№101 Олександрівського району Донецької області,0997659092

2. Ініціативна група

3. Ні

4. «Міні-кінотеатр,як центр організації  дозвілля  молоді»

5. Сільське життя  сильно відрізняється від міського.В місті багато різних можливостей культурно організувати свій досуг.Там є кінотеатри, клуби,різні розважальні центри.У нас в селі багато молоді виїжджає по причині неможливості нормального дозвілля.

Організація дозвілля сільської молоді та дітей шкільного віку є метою цього проекту.

6.  Фермерське господарство   «Лучезарне»

7.
Молодь та діти шкільного віку

8. Проблеми нашого села є багато в чому подібними до проблем інших населених пунктів. Це і безробіття сільського населення, застаріла інфраструктура об’єктів соціальної сфери, забезпечення населення якісною питною водою, погані дороги тощо, але найбільш кричущою проблемою села  є організація дозвілля сільської молоді.

У більшісті дітей та молоді проживаючих в селі  відсутні умови для повноцінного та всебічного особистого розвитку, реалізації творчих здібностей. Створення міні-кінотеатру, який дозволив би молоді раціонально і з користю використовувати свій час, відпочити в компанії однолітків, дізнатися останні новини в галузі науки, моди, шоу-бізнесу вирішив би  цю проблему.

9.    1-10 квітня 2019року проведення інтернету- 1 робітник

10-15 квітня придбання, комп»ютера, роутера, аудіо системи,міні- кінотеатра,кіноєкрана

10.Органзація дозвілля сільської молоді. Засобами кіномистецтва втілювати людські якості молодому поколінню. Забезпечення профілактики шкідливих звичок,втілення добра,любові до сім»ї,формування патріотизму у молоді. Зменшення виїзду молоді з села.

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

Зі створенням міні-кінотеатру життя молоді стане більш змістовною, яскравою і радісною. Свій вільний час молодь проводитиме змістовно  їм буде весело, цікаво, вони будуть зайняті корисними справами.

12. Як саме ви будете просувати проект
 facbook

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

14.