"Лежачий поліцейський"

1. Ваша контактна інформація

Гасіца Світлана Іванівна, моб. номер 066-159-04-47

1. Назва організації, яку Ви представляєте:

депутат Олександрівської селищної ради

1. Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни"?

Ні.

1. Назва проекту:

Встановити пристрої примусового зниження швидкості "лежачий поліцейський" на перехресті вулиц Новоселівська і Самарська та на перехресті вул. Новоселівська та пров. Єсеніна.

1. Мета проекту

Створення безпечних умов дорожнього руху.

6. Хто є партнерами проекту?
(Заздалегідь переконайтесь в тому, що вказані Вами партнери проекту готові співпрацювати і надавати необхідну партнерську підтримку. Чітко зазначте Партнера, та його роль у проекті)

Олександрівська селищна рада (співфінансування проекту)

7. Хто є цільовою аудиторією проекту

Всі мешканці селища Олександрівка, особливо дітлахи, які кожен день крокують до школи.

8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі?

Питання безпеки на дорозі є досить актуальним, і особливо для пішоходів, а це, у свою чергу, постійно нагадує про проблеми пішохідних переходів, які навіть за наявності дорожньої розмітки є досить небезпечним місцем для всіх учасників дорожнього руху.
Одними із таких проблемних пішохідних переходів, ускладнених перехрестям є вул. Новоселівська і провулок Єсеніна та вул. Новоселівська і вул. Самарська (т-образне перехрестя із великим кутом повороту, який ускладнює безпечний перехід пішоходів). Лише за якісь 10 хвилин перебування біля цих  перехресть навіть непрофесійним оком було помічено кілька порушень правил учасниками дорожнього руху та потенційних небезпек:
- автоводії намагалися швидко проскочити перехрестя і не дуже-то й зупинялися перед пішохідними переходами, на яких вже були люди;
- пішоходи, спостерігаючи за тим, що автомобілі не збавляють швидкості, намагалися якнайшвидше проскочити перехрестя в будь-якому місці;
періодично траплялося таке накопичення автівок одночасно з усіх чотирьох боків перехрестя, яке не лише обмежувало видимість самим водіям, але й закривало повну картину огляду пішоходам, через що вони потенційно ризикували потрапити під машину.
А кілька разів автомобілі взагалі пролітали на максимальній швидкості, анітрохи не збавляючи ходу. Водії кудись квапилися, чи то запізнюючись на скоєння ДТП, чи хизуючись потужністю власного авто, чи просто заздалегідь ревом мотора ніби лякаючи всіх пішоходів: «Дайте дорогу – геть з переходу».

9. Опишіть всі заплановані заходи / компоненти проекту6

Встановлення  сертифікованих резинових «лежачих поліцейських» по обидві сторони пішоходних переходах на двох перехрестях по вул. Новоселівській.

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади?

Безпека для пішоходів та мешканців і гостей громади.

11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

Реалізація проекту забезпечить безпеку на дорозі.

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та

Сайт Олександрівської селищної ради, сторінка Олександрівської ОТГ у Facebook, місцева газета Вісті Олександрівщини, інформаційний стенд «Новини громади».

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

Довгострокові: гарантована безпека дорожньго руху для населення громади.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії). Рекомендована сума проекту - 50 000 грн.
Зазначте у полі нижче такі пункти: Стаття витрат (наприклад, закупівля дошок), Кількість одиниць (наприклад, 10 штук), Необхідно коштів на цю статтю витрат (наприклад, 10 дошок * 250 грн = 2500 грн), а також вкажіть ті статті витрат, на які ви зможете залучити самостійно фінансування, або вам хтось надасть їх (наприклад, Приміщення для зустрічей - надасть Бібліотека, приблизна ціна таких послуг - 500 грн). Після того, як ви вказали всі статті витрат, підрахуйте скільки вам потрібно фінансування, а скільки ви зможете залучити самостійно. УВАГА! Просимо врахувати, що оплата праці ініціатора/менеджера проекту не може бути профінансована за кошти, які надаються в рамках пітчінгу проектів.

Лежачий поліцейський гумовий основний елемент Імпекс Груп 50х500х500мм(79070):

1секція- 700 грн;

24шт. х 700грн= 16800грн.

Лежачий поліцейський гумовий бічний елемент Імпекс Груп 50х300х500мм(79071):

1 секція- 700грн;

6шт.х700 грн= 4200грн.