«Let `s be FITNESS» («Нехай буде фітнес!)»

1. Ваша контактна інформація  :Літвінова Діна Борисівна, тел..0950443896

novoalexnvk@ukr.net

2. Назва організації, яку Ви представляєте:

Новоолександрівський старостинський округ

3.Чи є Ваша організація партнером проекту "Активні Громадяни":

на даний час «ні» ,але в майбутньому «так».
4. Назва проекту «Let `s be FITNESS» («Нехай буде фітнес!)»
5. Мета проекту: Запропонований нами проект розрахований на зміцнення здоров’я, сприяння гармонійному розвитку та загартуванню організму школяра, забезпеченню для кожного учня повноцінного (у кількісному та якісному відношенні) рухового режиму.
6. Хто є партнерами проекту?

–ОлександрівськаОТГ
7. Хто є цільовою аудиторією проекту?

Працівники та батьки НВК
8. Опишіть проблему, на яку спрямовано даний проект. Які інші ініціативи або проекти запроваджуються у цій галузі?

В школі є спортивна зала з косметичним ремонтом. Є деяке приладдя для занять на уроках фізичної культури. В позаурочний час діють спортивні секції з футболу та волейболу. Але ці види більш популярні у хлопців. Хотілося б залучити аудиторію дівчат та їхніх мам.

9. Опишіть всі заплановані заходи

Замінити вікна спортивної зали  на енергозберігаючі

10. Яким чином даний проект вплине на розвиток громади

Наше життя, як і життя кожного  села, вулиці або    школи, складається  із тисячи дрібниць, які допомагають нам жити і  просто дарують позитивний настрій. Це такі  дрібниці, які ми просто не помічаємо, але їх відсутність ускладнює нам життя.
11. Яким чином можна оцінити результати роботи проекту?

Спільна праця в проекті дасть можливість різних верств населення покращити уявлення один про одного.  Населення отримає досвід налагодження соціального партнерства між собою для вирішення соціальних проблем села та його території. Знизиться недовіра  населення до  школи, зявиться взаємопорозуміння між жителями різного віку.

12. Як саме ви будете просувати проект
(напр. через партнерів, вебсайти, засоби масової інформації та
)

Через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси

13. Чітко і конкретно опишіть короткострокові та довгострокові результати проекту

• Створення безпечних, комфортних умов для занять з фітнесу для учнів та мешканців села
  • заохочення дітей до активної участі у спортивно – оздоровчих заходах шляхом модернізації спортивного залу на засадах енергоефективності (нові вікна)
  • надання дітям та молоді можливості проводити вільний час з користю для здоров’я
  • . покращення стану фізичного і психологічного здоров`я учнів, вчителів та батьків;
  • позитивний вплив на організацію дозвілля сімей;
  • згуртування навколо спільної справи учнів, батьків та педагогів.

14. Напишіть детальний бюджет проекту, включаючи грошові і негрошові внески (в гривнях для кожної категорії).

Вікно пластикове 3500*2000 – 4 шт. по 15 тис – 60 тис. ( 50 тис. кошти від проекту та 10 кошти Новоолександрівського НВК)